Презентація Міжнародного літературно-художнього журналу «Твої вірші»

Новости литературного клуба - разместил Дмитрий

Добавлено 25.06.2012 18:00

Просмотров: 2514

21 червня 2012 року в Національній парламентській бібліотеці України відбулася презентація перших номерів Міжнародного літературно-художнього українсько – російського журналу «Твої вірші».

Головним творчим завданням журналу є об`єктивне відображення літературного і культурного процесів в Україні та за кордоном.

Журнал покликаний, як заповідали великі класики, “сеять разумное, доброе, вечное”. Адже добротна поезія – це своєрідний фільтр для легенів душі народу, і потяг до неї, на думку засновників видання, буде зростати.

Видання здійснюється за рахунок добровільних, благодійних внесків та безповоротного фінансового пожертвування авторів і спонсорів, а також за інформаційної підтримки літературного сайту WWW.TVOISTIHI.COM.UA

Модераторами презентації були: журналіст і поет, член Національної спілки письменників України, член редколегії журналу “Твої вірші” Олександр Хмельовський та переможниця конкурсу одного вірша при НСПУ, лауреат міжнародного музично-поетичного фестивалю, поетеса Людмила Кравченко.

Під час своїх виступів присутні наголошували, що на сторінках презентованого журналу, безумовно, знайдеться місце і прозаїкам з добрим художнім рівнем та запрошували усіх авторів, які небайдужі до рими й слова, виступити на його сторінках, і познайомити зі своєю творчістю широку читацьку аудиторію.

У заході брали участь: лауреат премії «Гілка золотого каштана», головний редактор журналу «Твої вірші» Роберт Тучин; члени НСПУ Олександр Бакуменко та Василь Дробот; головний редактор літературного додатку газети «Русская правда» Павло Баулін; народна артистка України, президент Міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України», член Національної спілки театральних діячів України Галина Яблонська.Також з читанням своїх віршів виступили Інна Ковальчук, Євгенія Більченко, Тетяна Кудінова, Олена Войнаровська, Марина Соловйова, Поліна Асоянс, Анна Григорович.

Приємним подарунком для присутніх стали виступ київського дуету «Ноктюрн» у складі Аркадія Голубицького та Ольги Дорошенко та романси у виконанні ведучої Людмили Кравченко.


ведуча - головний бібліотекар Л. Совершенна


модератори – О. Хмельовський, Л. Кравченко


Р. Тучин


учасники презентації


Т. Кудімова знайомить з життям клубу


О. Бакуменко


В. Дробот


П. Баулін


Г. Яблонська


дует «Ноктюрн»


О. Хмельовський


І. Ковальчук


Є. Більченко


Т. Кудінова


О. Войнаровська


Л. Кравченко


А. Григорович


М. Соловйова


П. Асоянц

Взято с http://www.nplu.org/ua/events/2012/tvoi_virshi.html

Комментарии к новости:
Елена Войнаровская
07.08.2012 18:08:09

http://www.nplu.org/ua/events/2012/tvoi_virshi.html
Анна Григорович
15.08.2012 20:18:52

Елена, спасибо большое за такое ценное добавление к данной статье! Очень приятно было прочесть Ваш материал и полюбоваться фото. Всего наилучшего, ещё раз спасибо! С уважением, Анна.
Елена Войнаровская
25.04.2013 14:59:10

Спасибо, Анна! К сожалению, ссылка уже не открывается, наверное, потому, что сайт национальной парламентской библиотеки поменялся...
Можна набрать словами " Новини, події Твої вірші"
Я нашла ещё одну ссылку http://www.cultureua.com/news/26062012_2.shtml
Для возможности добавления комментариев, войдите на сайт!