Казка про дружбу

Жив собі хлопчик, дуже любив подорожувати. 

Подорожуючи він навчився розмовляти з деревами, горами, річками та вітром, який став йому другом. 

Хлопчик завжди радився з вітром куди йому йти. Дерева весело зустрічали юного мандрівника, хитаючи своїми гілками немов руками. Гори гучно гуділи, річки дзвінко плескали хвилями по бережку. 

В небі молодий орел з заздрістю зустрічав двох друзів - людину та вітер. Він не міг зрозуміти, що поєднує цих зовсім різних створінь. 

Одного разу прийшовши на лісову галявину, хлопчик не зустрів там свого друга. Засумував юний мандрівник, тай почав розшукувати вітер, питаючи у всіх кого зустрічав на своєму шляху та зазираючи в різні щілини, дупла та темні куточки. 

Виліз хлопчик на старий велетенський дуб тай почав кликати, гукати свого друга, але той не відповідав. Лише молодий орел відгукнувся та розповів де потрібно шукати вітер. Всю подорож орел показував шлях до печери де був заточений друг хлопчика. Коли вони прийшли то побачили, що печера зачинена велетенською скелею. Хлопчик сам не зміг відсунути цю глибу. Орел здійнявся в небо тай почав кликати на допомогу. 

Ось дерева простягнули свої гілки, впираючись у скелю, гори почали совгати свої каміння та річка міцно била хвилями об скелю. Та під навалою цих створінь, скеля розлетілася на маленькі камінці. Ось щасливий вітер вирвався на волю та міцно обійняв свого друга. 

Міцна дружба різних створінь змогла здолати велетенські та не приступні перепони. 

 

Свидетельство о публикации № 70934
Просмотров: 15 | Рейтинг: 0
Добавлено: 09.10.2015 в 14:50
Рецензии к произведению:
Гаяна Бирук
09.10.2015 15:25:10

Чудова та мудра казка.Дякую.

Войдите на сайт!
Елена Денисова
09.10.2015 16:37:19

Хорошая сказка, но , как мне кажется, очень близко стоят понятия "скала" и "гора", чтобы они могли противостоять друг другу.

Войдите на сайт!
Алина Вертиленко
09.10.2015 18:57:22

А я была настолько очарована сказкой, что совершенно не заметила несоответствий. Прочитала на одном дыхании. Спасибо!

Войдите на сайт!
Для возможности добавления рецензий, войдите на сайт!